logo Maggy V

Position Map

Profile


Petter & Kirsti


Norwegian


Benteau First 456


46


One year off...

RSS Feed


Click here to see these positions in Google Earth. Note that you must have Google Earth installed

Previous Diary Entries

Date Subject Position
2008
Aug 2008
Sat 02 Aug 20:25 Hjemme igjen!
Jul 2008
Sat 19 Jul 09:54 Arendal pos 58:27.20N 08:47.06E 58:27.20N 8:47.06E
Sat 12 Jul 17:57 Egersund, 58:27.18N 06:00.06E 58:27.18N 6:00.06E
Tue 08 Jul 17:59 Haugesund, Position 59:24.82N 05:15.92E 59:24.82N 5:15.92E
Tue 01 Jul 20:43 Re: Norge, Bergen 60:23.82N 05:19.35E 60:23.82N 5:19.35E
Jun 2008
Sun 29 Jun 13:14 Nordsjøen Position 58:58.10N 00:31.04E 58:58.10N 0:31.04E
Fri 27 Jun 12:20 Bilder, Isle of Man, Skotland, Position 57:29.12N 04:14.90W 57:29.12N 4:14.90W
Sat 21 Jun 13:39 Corpach, Position: 56:50.54N 05:07.31W 56:50.54N 5:07.31W
Thu 19 Jun 19:53 Cairnbaan, Position 56:03.64N 05:28.22W 56:03.64N 5:28.22W
Tue 17 Jun 21:02 Stranraer, Position 54:54.82N 05:01.24W 54:54.82N 5:01.24W
Fri 13 Jun 20:12 Abersoch, like ved Pwllheli, Position 52:49.29N 04:28.99W 52:49.29N 4:28.99W
Thu 12 Jun 20:39 Bursdagsfeiring på fjorden, Position 51:42.70N 05:02.2 9W 51:42.70N 5:02.29W
Tue 10 Jun 20:13 Padstow med høyt og lavt vann. Med bilder! 50:32.48N 4:56.24W
Mon 09 Jun 17:23 Newlyn, position 50:06.17N 05:32.76W 50:06.17N 5:32.76W
Thu 05 Jun 08:20 Dartmouth position 50:21.55N 03:34.64W 50:21.55N 3:34.64W
Mon 02 Jun 20:38 Yarmouth, POsition 50:42.37N 01:30.13W 50:42.37N 1:30.13W
May 2008
Tue 27 May 19:26 Blog uten båt
Thu 22 May 13:23 Siste fra Karibien
Thu 15 May 22:36 Da har vi fått dato for lasting
Mon 12 May 13:12 Det går mot slutten i Karibien
Tue 06 May 21:58 USVI, St Johns, Position 18:20.55N 64:47.45W 18:20.55N 64:47.45W
Sat 03 May 14:19 Mer bilder fra Antigua Sailing Week
Apr 2008
Wed 30 Apr 15:48 Antigua Sailing Week igang
Thu 24 Apr 14:47 Antigua Race Week neste
Sat 19 Apr 14:20 Bilder fra Virgin Gorda
Wed 16 Apr 11:18 Virgin Gorda, BVI, Position 18:27.36N 64:26.46W 18:27.36N 64:26.46W
Sat 12 Apr 22:09 Bikkjer og mye vind
Thu 03 Apr 11:36 Diverse strandliv med Dag, Bilder!
Mar 2008
Sun 30 Mar 10:48 Farlige ting i Karibien
Thu 27 Mar 21:39 Marigot Bay, St. Martin, Position 18:04.04N 63:05.61W 18:04.04N 63:05.61W
Tue 25 Mar 14:00 Basse Terrre, St. Kitts Position 17:17.56N 62:43.4W 17:17.56N 62:43.40W
Fri 21 Mar 17:09 Minste båt i havna, lille Maggy...
Thu 20 Mar 21:43 Bilder med familien Mowinckel
Mon 17 Mar 14:38 Barbuda med familie, Position 17:33.14N 61:46.12W 17:33.14N 61:46.12W
Wed 12 Mar 00:50 Bilder, Antigua og Montserrat
Fri 07 Mar 21:53 Jolly Harbour, Position 17:04.31N 61:52.28W 17:04.31N 61:52.28W
Feb 2008
Fri 29 Feb 21:40 Bilder med englebarn
Thu 28 Feb 15:34 Antigua, Position 17:00.33N 61:45.67W 17:00.33N 61:45.67W
Wed 27 Feb 11:35 Deshaies, Position 16:18.37N 61:47.83W 16:18.37N 61:47.83W
Sun 24 Feb 01:25 Med familien Klippenhyl til Dominica
Tue 19 Feb 10:50 Poit a Pitre, Guadeloupe, Position 16:13.31N 61:31.77W 16:13.31N 61:31.77W
Sat 16 Feb 15:56 Bilder fra St Pierre, Martinique - Domica - Les Saintes, Guadeloupe
Fri 15 Feb 13:12 Les Saintes, Guadeloupe, Position 15:52.17N 61:35.07W 15:52.17N 61:35.07W
Thu 14 Feb 12:06 The Waterlog watermaker that doesn't work.
Sun 10 Feb 23:57 Portsmouth, Dominica, Position 15:34.79N 61:27.79W 15:34.79N 61:27.79W
Thu 07 Feb 16:42 Flere bilder fra Martinique
Mon 04 Feb 10:46 Le Marin, Martinique, 14:27.88N 60:52.234 W 14:27.88N 60:52.23W
Sat 02 Feb 01:26 På land i St Lucia
Jan 2008
Tue 29 Jan 00:30 Tilbake i Rodney Bay, St Lucia
Fri 25 Jan 22:41 Wallilabou Bay, St Vincent, Position 13:14.82N 61:16.32W 13:14.82N 61:16.32W
Thu 17 Jan 22:43 Petit St Vincent, Position 12:32.06N 61:23.12W 12:32.06N 61:23.12W
Thu 17 Jan 01:36 Tyrrel Bay, Carriacou. Position 12:27.40N 61:29:25W 12:27.40N 61:29.25W
Mon 14 Jan 12:33 Grenada og dykking position 12:00.65N 61:44.38W 12:00.65N 61:44.38W
Fri 11 Jan 21:52 Bilder fra paradiset
Mon 07 Jan 14:14 Tobago Cays, Position 12:38.10N 61:21.68W 12:38.10N 61:21.68W
Sat 05 Jan 12:48 Canouan, Position 12:42.46N 61:19.64W 12:42.46N 61:19.64W
2007
Dec 2007
Sat 29 Dec 21:03 Slutt på ARC'en pluss Jul. Bilder
Wed 26 Dec 14:51 St Vinent at Boxing Day, Position 13:07.95N 61:12.16W 13:07.95N 61:12.16W
Sun 23 Dec 01:03 Bequia Position 13:00.31N 61:14.51W 13:00.31N 61:14.51W
Fri 21 Dec 16:30 God Jul & Godt nyttår fra fjerne strøk
Sun 16 Dec 19:48 Bilder fra ARC'en og litt til
Wed 12 Dec 15:38 I MÅL Position 14:04.46N 60:56.93W 14:04.46N 60:56.93W
Tue 11 Dec 12:08 Klissete sengetøy position 14:29.10N 58:18.33W 14:29.10N 58:18.33W
Mon 10 Dec 12:12 Mer farlig flyvefisk. Position: 15:09.95N 55:21.91W 15:09.95N 55:21.91W
Sun 09 Dec 12:25 Så tenner vi 2 lys idag, til duften av egg og Bacon 1 5:50.19N 52:37.22W 15:50.19N 52:37.22W
Sat 08 Dec 13:21 Flyvefisk er farlig Position 16:22.77N 50:11.98W 16:22.77N 50:11.98W
Fri 07 Dec 12:08 Ruskevær Position 16:48.10N 47:20.93W 16:48.10N 47:20.93W
Thu 06 Dec 12:10 Mindre enn 1000 NM igjen Position 17:24.80N 44:22.55W 17:24.80N 44:22.55W
Wed 05 Dec 12:20 Badedag Position 18:06.10N 41:30.68W 18:06.10N 41:30.68W
Tue 04 Dec 12:58 Over halveis 18:43.90N 38:53.33W 18:43.90N 38:53.33W
Mon 03 Dec 12:32 Star wars!! Position 19:19.06N 36:19.37W 19:19.06N 36:19.37W
Sun 02 Dec 12:33 1 søndag i advent Position 20:37.95N 33:38.89W 20:37.95N 33:38.89W
Sun 02 Dec 11:58 Re: Dag 7. Mindre enn 2000 til St Lucia Position 22:47.60N 27:57.32W 22:47.60N 27:57.32W
Sat 01 Dec 12:20 1000 NM utseilt Position 21:57.40N 30:55.59W 21:57.40N 30:55.59W
Nov 2007
Fri 30 Nov 16:40 Re: Dag 7. Mindre enn 2000 til St Lucia Position 22:47.60N 27:57.32W 22:47.60N 27:57.32W
Fri 30 Nov 12:15 Dag 7. Mindre enn 2000 til St Lucia Position 22:47.60N 27:57.32W 22:47.60N 27:57.32W
Thu 29 Nov 12:20 Dag 5 Position 23:45.82N 25:00.00W 23:45.82N 25:00.00W
Wed 28 Nov 12:13 Litt lengre ut på havet. 24:33.00N 22:18.00W 24:33.00N 22:18.00W
Tue 27 Nov 11:18 2 døgn unnder seil Posisjon 11 UTC 25:17.00N 19:17.0 0W 25:17.00N 19:17.00W
Mon 26 Nov 12:28 Første døgn utseilt 26:09.14N 16:43.90W 26:09.14N 16:43.90W
Sun 25 Nov 18:36 Vi seiler. Position 27:26.90N 15:20.42W 27:26.90N 15:20.42W
Sat 24 Nov 16:12 Ikke ring mer nå! Vi forlater Las Palmas uansett.
Sun 18 Nov 17:53 Stemningsbilder fra Las Palmas
Fri 16 Nov 15:14 Las Palmas - forberedelser
Fri 09 Nov 08:10 Tilbake på nett, nå med bilder fra Teide
Thu 08 Nov 18:29 Fw: Diskkrasj.
Oct 2007
Wed 31 Oct 11:25 Anfi del Mar
Fri 26 Oct 18:52 Puerto Mogan, Position 27:48.97N 15:45.93W 27:48.97N 15:45.93W
Wed 24 Oct 21:53 Puerto de Pasito Blanco, position 27:44.82N 15:37.34W 27:44.82N 15:37.34W
Mon 22 Oct 18:38 På seiltur med Marie og Ingrid til Kanariøyene 28:07.73N 15:25.52W
Sat 20 Oct 19:17 Ilhas Salvagens, Position 30:08.43N 15:52.29W 30:08.43N 15:52.29W
Sun 14 Oct 20:12 Mer Madeira
Thu 11 Oct 18:54 Teambuilding completed in Madeira 32:44.50N 16:42.74W
Tue 09 Oct 15:32 Porto Santo, Position 33:03.72N 16:18.94W 33:03.72N 16:18.94W
Mon 08 Oct 12:25 Over halveis, Position 34:34.48N 13:23.83W 34:34.48N 13:23.83W
Sun 07 Oct 11:31 PÅ vei til Madeira, position 35:52.40N 10:39.00W 35:52.40N 10:39.00W
Thu 04 Oct 22:11 Kjære Helge Lund
Mon 01 Oct 22:13 Vi nyter sommeren
Sep 2007
Fri 28 Sep 12:02 Bilder Algarve
Tue 25 Sep 21:49 Et par bilder til
Mon 24 Sep 20:42 Delfin show, Algarve, Lagos, Position 37:06.14N 08:39.80W 37:06.14N 8:39.80W
Fri 21 Sep 11:06 Bilder Lisboa
Thu 20 Sep 20:03 Sines; Position 37:55.05N 08:51.97 37:55.05N 8:51.97W
Wed 19 Sep 19:04 Sesimbra, Position 38:26.12N 09:06.83W 38:26.12N 9:06.83W
Mon 17 Sep 17:54 Lisboa Position 38:42.11N 09:10.17W 38:42.11N 9:10.17W
Fri 14 Sep 18:47 Peniche, Position 39:21.13N 09:22.61W 39:21.13N 9:22.61W
Thu 13 Sep 17:43 Ny dag på fjorden, idag Nazaré, Posisjon 39:35.02N 09:04.49W 39:35.02N 9:04.49W
Wed 12 Sep 08:16 Figueira de Foz, Position 40:08.85N 08:51.60W 40:08.85N 8:51.60W
Mon 10 Sep 20:16 Porto, dvs Leixoes Postion: 41:11.14N 08:42.30W 41:11.14N 8:42.30W
Sun 09 Sep 19:47 Viana do Costelo, Position 41:41.62N 08:49.33W 41:41.62N 8:49.33W
Sat 08 Sep 07:51 Baiona, Position 42:07.24N 08:50.62W 42:07.24N 8:50.62W
Wed 05 Sep 21:42 Vigo i god Vigør, en by uten ñ i seg. Position: 42:1 3.97N 08:44.56W 42:13.97N 8:44.56W
Tue 04 Sep 20:14 Cabo Finisterre passert
Sun 02 Sep 17:24 Camariñas, position 43:07.61N 09:10.92W 43:07.61N 9:10.92W
Sat 01 Sep 20:41 Bilder Nordspania
Aug 2007
Fri 31 Aug 19:12 La Coroña, Posisjon 43:22.06N 08:23.72W 43:22.06N 8:23.72W
Thu 30 Aug 21:05 Ria de Viveiro, Position 43:40.11N 07:35.67W 43:40.11N 7:35.67W
Tue 28 Aug 16:14 Cudillero, Position 43:33.96N 06:08.80W 43:33.96N 6:08.80W
Mon 27 Aug 19:22 Bilder fra England til Biscaya
Sun 26 Aug 21:57 Endelig i Spania, Gijon, 43:32.79N 05:40.10W 43:32.79N 5:40.10W
Sat 25 Aug 13:42 Underveis i Biscaya Position: 46:26.50N 04:55.60W 46:26.50N 4:55.60W
Fri 24 Aug 15:33 Snart Brest - position 48:40.00N 04:43.20W 48:40.00N 4:43.20W
Wed 22 Aug 19:16 Gjett hvor!
Tue 21 Aug 10:10 Cherbourg morra blues....
Sat 18 Aug 09:10 Cherbourg, Position 49:39.04N 01.37.18W 49:39.04N 1:37.18W
Thu 16 Aug 17:30 Poole, Position 50:42.72 01:59.24W
Thu 16 Aug 17:12 Poole, Position 50:42.72 01:59.24W
Mon 13 Aug 20:54 Yarmouth, Position 50:42.35N 01:30.10W 50:42.35N 1:30.10W
Thu 09 Aug 21:47 Portsmouth, Position 50:47.54N 01:06.96W 50:47.54N 1:06.96W
Thu 09 Aug 19:38 Portsmouth,
Wed 08 Aug 20:15 Eastbourne, Position 50:47.37N 00:20.81E] 50:47.37N 0:20.81E
Tue 07 Aug 21:15 Bilder
Tue 07 Aug 20:05 Dover, Position 51:07.12N 01:18.67E 51:07.12N 1:18.67E
Fri 03 Aug 12:02 Ijmuiden, 52:27.57N 04:33.63E 52:27.57N 4:33.63E
Fri 03 Aug 11:33 Position Lauwersoog 53:24.60N 06:12.65
Fri 03 Aug 11:30 Position Helgoland 54:10.59N 07:53.55E 54:10.59N 7:53.55E
Jul 2007
Sat 28 Jul 21:51 Heute - Cuxhaven 53:52.47N 08:42.41E 53:52.47N 8:42.41E
Fri 27 Jul 20:50 Brusnbüttel, Position 53:53.75N 09:08.83E] 53:53.75N 9:08.83E
Wed 25 Jul 09:32 Nå er vi i Kiel. 54:20.32N 10:09.48E 54:20.32N 10:09.48E
Tue 17 Jul 15:59 Fremdeles Sandefjord
Sun 15 Jul 10:26 Sandefjord, 59:08.07N 10:16.18E 59:08.07N 10:16.18E
Fri 13 Jul 19:40 Posisjon 59:12.04N 10:34.86E 59:12.04N 10:34.86E
Fri 13 Jul 19:37 Bolærne, 59:12.037N 10:34.86E
Jun 2007
Sat 30 Jun 21:24 59:54.20N 10:41.46E 59:54.20N 10:41.46E
Sat 30 Jun 10:39 Brenne broer 59:54.20N10:41.46E