logo Sy Abim

Position Map

Profile


Aud and Bjorn Inge Molvaer / Bjorn Inge Molvaer


Norwegian


Jeanneau Sun Odyssey 50 DS


50


http://www.abim.no

RSS Feed


Click here to see these positions in Google Earth. Note that you must have Google Earth installed

Previous Diary Entries

Date Subject Position
2009
Mar 2009
Sat 07 Mar 17:46 Grenada 12:00.04N 61:46.17W
Sat 07 Mar 17:00 Grenada 12:20.04N 61:46.17W
Wed 04 Mar 14:47 På vei mot Grenada 12:24.49N 61:31.07W
Tue 03 Mar 13:44 Tyrell Bay 12:27.49N 61:29.07W
Tue 03 Mar 13:33 Martinique 14:28.00N 60:52.00W
Tue 03 Mar 13:28 Rodney Bay Marina 14:04.00N 60:57.00W
Tue 03 Mar 13:19 Young Island 13:08.03N 61:12.23W
Feb 2009
Tue 24 Feb 19:38 Canouan 12:42.33N 61:19.68W
Tue 24 Feb 19:31 Tobago Cays 12:37.96N 61:21.23W
Tue 24 Feb 19:27 Petit St Vincent 12:32.10N 61:23.30W
Sun 22 Feb 14:33 Carriacou 12:27.49N 61:29.07W
Sun 22 Feb 14:26 Union Island 12:35.85N 61:24.86W
Sun 22 Feb 14:21 Mayreau 12:38.84N 61:23.41W
Sun 22 Feb 14:11 Bequia 13:00.47N 61:14.40W
Sun 22 Feb 14:11 Canouan 12:42.35N 61:19.64W
Sun 22 Feb 14:11 Windward Bay 12:42.39N 61:19.27W
Sun 22 Feb 13:55 Soufriere Bay 13:51.42N 61:03.87W
Sun 22 Feb 13:11 Rodney Bay 14:05.00N 60:57.00W
Sun 22 Feb 13:05 (no subject) 14:28.00N 60:52.00W
Wed 11 Feb 12:03 Feil posisjon på Cannuoan
Wed 11 Feb 11:38 Cannouan på vei mot Martinique 14:28.01N 60:51.96W
Wed 11 Feb 11:33 Grenada 12:00.00N 61:46.00W
Jan 2009
Thu 15 Jan 12:24 Le Marin 14:28.01N 60:51.96W
Thu 15 Jan 12:23 Bequia 13:00.55N 61:14.40W
Thu 15 Jan 12:23 Tobago Cays 12:37.96N 61:21.23W
Thu 08 Jan 22:55 PSV 12:32.07N 61:23.21W
Wed 07 Jan 21:25 Union Island 12:35.80N 61:24.90W
Tue 06 Jan 21:45 Canouan 12:42.35N 61:19.65W
Tue 06 Jan 12:28 Seiler sørover 13:00.00N 61:20.00W
Sun 04 Jan 21:41 Bequia 13:00.48N 61:14.37W
Sat 03 Jan 13:54 Saint Vincent 13:08.03N 61:12.23W
Sat 03 Jan 13:33 13:13.00N 61:20.00W 13:13.00N 61:20.00W
Sat 03 Jan 13:28 Le Marin 14:27.00N 60:52.00W
Sat 03 Jan 13:12 Fort De France 14:35.00N 61:02.00W
Sat 03 Jan 13:12 Pointe du Bout 14:33.00N 61:03.00W
Sat 03 Jan 13:05 Anses d'Arlet 14:28.00N 61:05.00W
2008
Dec 2008
Sat 27 Dec 22:00 Julaften 14:05.28N 60:57.89W
Thu 25 Dec 02:34 Julaften 14:05.28N 60:57.89W
Thu 18 Dec 11:42 I mål 14:04.00N 60:57.00W
Wed 17 Dec 13:07 Snart land i sikte 14:15.00N 59:49.00W
Tue 16 Dec 14:03 Fisk og diesel 14:09.00N 57:25.00W
Mon 15 Dec 12:30 Gas 13:48.00N 55:04.00W
Sun 14 Dec 12:22 Fisk og Gas 14:25.00N 51:37.00W
Sat 13 Dec 12:34 Mindre vind, og varm mat 15:15.00N 51:37.00W
Fri 12 Dec 13:28 Stor fisk 16:18.00N 49:39.00W
Fri 12 Dec 09:18 Mer vind og mer fisk 15:14.00N 47:17.00W
Fri 12 Dec 09:17 Forsinket logg for torsdag 11
Wed 10 Dec 12:40 Vind og mer fisk 14:40.00N 44:40.00W
Tue 09 Dec 12:51 0 vind 14:25.00N 42:28.00W
Mon 08 Dec 12:03 Vind ikke vind og Fisk 15:09.00N 40:24.00W
Sun 07 Dec 12:22 Kapteinen haler innpå 15:40.00N 38:24.00W
Sat 06 Dec 12:38 Skiftende vind 15:17.00N 36:38.00W
Fri 05 Dec 12:21 Fiske stopp opphevet 16:20.00N 35:10.00W
Thu 04 Dec 12:33 Fiskestopp 16:15.00N 33:08.00W
Wed 03 Dec 13:00 FISK 16:31.00N 31:15.00W
Tue 02 Dec 12:36 Ingen fisk siste døgn 17:53.00N 29:20.00W
Mon 01 Dec 13:12 Diskusjon rundt fiskemetoder 19:02.00N 27:22.00W
Nov 2008
Sun 30 Nov 13:29 Mer fisk 19:01.00N 25:34.00W
Sat 29 Nov 12:28 Rett vest 20:05.00N 23:48.00W
Fri 28 Nov 12:22 Mer vind 21:09.00N 21:57.00W
Thu 27 Nov 12:01 Fisk og seilvind 22:32.00N 20:04.00W
Wed 26 Nov 12:18 Sol og lite vind 24:15.00N 18:52.00W
Tue 25 Nov 13:18 Lite vind 25:25.00N 16:58.00W
Mon 24 Nov 12:25 Nesten i Afrika 26:22.38N 14:42.46W
Sun 23 Nov 18:45 Seilasen har startet 28:45.87N 15:01.83W
Wed 19 Nov 13:40 Starter fra Las Palmas den 23. 28:07.74N 15:25.58W
Wed 12 Nov 12:06 På vei mot Las Palmas 27:45.51N 15:27.80W
Fri 07 Nov 14:51 I havn 27:46.91N 15:42.60W
Thu 06 Nov 13:01 Mot Puerto Rico på Grand Canaria 28:01.38N 15:20.67W
Wed 05 Nov 14:55 Fremme i Las Palmas 28:07.74N 15:25.58W
Tue 04 Nov 11:38 Las Palmas til natten 29:26.64N 14:55.23W
Mon 03 Nov 11:20 Sol og fin vind 32:19.08N 14:46.71W
Sun 02 Nov 11:19 Fin seilvind 34:50.69N 13:49.42W
Sat 01 Nov 11:17 Ny kurs 36:44.58N 11:49.15W
Oct 2008
Fri 31 Oct 11:04 Posisjon kl 12.00 Fredag 31. 38:31.30N 9:23.80W
Fri 31 Oct 08:57 Mot Canari øyene
Sun 26 Oct 18:34 38:42.12N 9:10.13W 38:42.12N 9:10.13W
Sun 26 Oct 18:27 I Lisboa
Sun 26 Oct 07:56 38:41.44N 9:25.14W 38:41.44N 9:25.14W
Sun 26 Oct 07:30 Korrigert posisjon for Cascais havn 39:41.44N 9:25.14W
Sat 25 Oct 15:06 I havn i Cascais 39:41.44N 9:25.14W
Sat 25 Oct 10:23 Cascais ca kl 15.00 39:53.25N 9:03.92W
Sat 25 Oct 07:07 Mot Lisboa 39:21.13N 9:22.61W
Fri 24 Oct 07:18 Seiler ut fra Figueira da Foz 40:08.85N 8:51.58W
Thu 23 Oct 10:31 Kurs for Figueira da Foz 41:03.97N 8:49.51W
Thu 23 Oct 07:53 Klar til avgang fra Povoa de Varzim 41:22.31N 8:45.94W
Wed 22 Oct 10:21 Underveis til Povoa de Varzim 42:02.07N 8:56.32W
Wed 22 Oct 08:20 Seiler ut kl 10.30 42:07.00N 8:55.00W
Tue 21 Oct 15:44 Ligger nå fortøyd. 42:07.27N 8:50.60W
Tue 21 Oct 09:39 Snart fremme i Bayona 42:12.70N 8:53.04W
Tue 21 Oct 04:40 Vaktskifte kl 06.30 42:46.16N 9:18.85W
Mon 20 Oct 17:48 43:23.89N 8:25.10
Mon 20 Oct 12:41 Seiler ut i ettermiddag med kurs for Bayona 43:22.06N 8:23.72W
Sat 18 Oct 10:10 Snart fremme i La 43:23.41N 8:22.11W
Fri 17 Oct 15:54 I Spansk farvann 44:42.85N 5:44.40W
Fri 17 Oct 10:02 Snart midtveis i Bicsya bukta 45:00.00N 4:41.32W
Thu 16 Oct 13:11 Vi seiler nå sørover. 46:22.22N 1:51.67W
Tue 14 Oct 16:14 Rapport fra Les Sables
Mon 13 Oct 18:41 46:30.22N 1:47.51W 46:30.22N 1:47.51W
Sep 2008
Tue 23 Sep 12:24 Snart avreise 62:28.16N 6:09.18E