logo Nidne

Position Map

Profile


Nina Finnesand / Aadne Sægrov


Norwegian


Jeanneau Sun Odyssey


35

RSS Feed


Click here to see these positions in Google Earth. Note that you must have Google Earth installed

Previous Diary Entries

Date Subject Position
2008
Aug 2008
Tue 19 Aug 08:00 Heima 59:05.93N 5:36.35E
Sun 17 Aug 07:40 Landkjenning av Norge 59:01.00N 5:04.45E
Sat 16 Aug 14:13 Blindpassasjer 58:20.17N 2:36.47E
Sat 16 Aug 10:01 Fantastisk start på dagen 58:07.07N 1:58.62E
Fri 15 Aug 16:47 Hjemover med fulle seil 58:05.22N 0:35.26W
Thu 14 Aug 15:07 Nordsjøen neste 57:29.11N 4:14.93W
Wed 13 Aug 09:40 Klar igjen
Mon 11 Aug 19:22 Caledonian kanalen 57:08.65N 4:41.23W
Sat 09 Aug 13:57 Fortsatt i Crinan
Fri 08 Aug 12:38 Værvindu 55:36.81N 5:46.72W
Wed 06 Aug 13:09 Fortsatt i Campbeltown
Mon 04 Aug 21:24 Skottland 55:25.35N 5:35.65W
Sun 03 Aug 18:05 Tidevannspause 54:40.47N 5:38.72W
Sat 02 Aug 13:35 Fått på propellen
Jul 2008
Thu 31 Jul 19:59 Frustrasjon og gleder 54:15.70N 5:36.38W
Sun 27 Jul 20:56 Dublin 53:17.97N 6:08.39W
Wed 23 Jul 16:37 Nå ser me Irland 41:42.00N 8:31.00W
Tue 22 Jul 15:38 Trafikkaos 49:50.15N 7:06.12W
Mon 21 Jul 16:59 På vei til Irland 48:37.55N 5:20.95W
Sat 19 Jul 13:52 Ferdig med Biscaya 48:16.79N 4:35.35W
Fri 18 Jul 19:33 Nidne snart tilbake i sitt hjemland 46:36.00N 6:39.00W
Thu 17 Jul 12:01 På vei til Camaret 44:48.00N 8:07.00W
Sat 12 Jul 17:22 vila la spania 43:22.09N 8:23.76W
Fri 11 Jul 21:18 snart på fastlandet 42:54.00N 11:11.00W
Thu 10 Jul 16:54 En dag nærmere europa 41:40.00N 13:30.00W
Wed 09 Jul 19:46 Seiling på sitt beste :) 40:18.00N 18:45.00W
Tue 08 Jul 13:19 Dag 3 mot La Coruna 40:18.00N 18:45.00W
Mon 07 Jul 18:45 Dag 2 39:18.15N 21:17.48W
Sun 06 Jul 18:27 På vei til La Coruna 38:18.60N 23:48.05W
Jun 2008
Tue 10 Jun 13:42 posisjon
Tue 10 Jun 00:10 Fremme på Faial - Horta 38:31.87N 28:37.51W
Mon 09 Jun 18:23 Land i sikte:-) 38:12.00N 29:54.00W
Sun 08 Jun 21:39 ruskevær uten do 37:40.00N 32:41.00W
Sat 07 Jun 20:44 Så kom kulingen 37:02.00N 35:29.00W
Fri 06 Jun 23:31 Dag 16 - nesten i mål 36:32.00N 38:46.00W
Fri 06 Jun 04:15 Portugisiske krigsskip 35:56.00N 41:38.00W
Wed 04 Jun 19:16 nydusja 35:20.00N 44:23.00W
Tue 03 Jun 23:42 Dag 13 34:32.00N 46:40.00W
Mon 02 Jun 19:01 Dag 12 33:20.00N 48:40.00W
May 2008
Sat 31 May 20:53 Dag 10 30:23.00N 51:27.00W
Fri 30 May 23:26 Helg 28:43.00N 52:05.00W
Thu 29 May 18:46 ei uke er gått 27:12.80N 54:11.60W
Wed 28 May 22:12 dag 7 25:41.10N 55:17.60W
Tue 27 May 20:20 Fisk og squall 24:17.10N 56:20.80W
Mon 26 May 19:22 Dag 5 22:44.10N 57:24.80W
Sun 25 May 18:49 Fiskelykke eller ikke??? 21:22.80N 58:54.00W
Sat 24 May 16:51 Dag 3 19:52.80N 60:12.90W
Fri 23 May 17:14 Dag 1 18:31.60N 60:58.57W
Thu 22 May 13:48 Avreise Antigua - Azorene
Fri 02 May 22:01 Antigua - Falmouth habour 17:01.96N 61:46.40W
Apr 2008
Sat 26 Apr 15:28 Bequia igjen 13:00.00N 61:21.40W
Thu 24 Apr 14:45 Mustique 12:51.70N 61:11.20W
Mon 21 Apr 15:16 Nidne på vei hjem 12:00.00N 61:45.90W
Mar 2008
Fri 21 Mar 14:46 Posisjon 14:05.90N 60:57.40W 14:05.90N 60:57.40W
Fri 21 Mar 14:44 St. Lucia
Sat 08 Mar 20:01 Saba 17:38.00N 63:13.00W
Feb 2008
Thu 28 Feb 23:23 Saint Maarten 18:02.48N 63:05.61W
Jan 2008
Thu 31 Jan 23:59 Road town - venter på ny inverter 18:25.40N 64:37.00W
Fri 25 Jan 22:51 Trygt i havn etter propell havari 18:23.20N 64:42.10W
2007
Dec 2007
Fri 28 Dec 03:34 18:27.01N 64:26.09W 18:27.01N 64:26.09W